JET KIDS

Nápad JetKids se zrodil v roce 2008, kdy Christina a Halvor letěli se svou malou dcerou. Přimět ji, aby spala, bylo takřka nemožné a nakonec obětovali svůj prostor, aby se mohla natáhnout přes ně. Nebylo to ani pohodlné, ani správné řešení: použití bezpečnostního pásu bylo v této pozici nemožné. Po svém prvním nešťastném zážitku z letu se svou malou dcerou začali svůj průzkum. Zjistili, že se jedná o běžný problém rodičů létajících s dětmi. Někteří rodiče situaci řešili tím, že nechali své dítě spát na studené podlaze. Jiní nechají své dítě spát z poloviny na jejich sedadle a z druhé poloviny na nich – což znamená, že se na dalších 9 hodin nemohou hýbat. Další rodiče dávají před sedadlo různé věci, aby ho prodloužili, jako jsou třeba kufry, polštáře, přikrývky aj. To vyžaduje příliš práce a hodně předmětů. Oba se shodli na tom, že je potřeba problém vyřešit snazším a lepším způsobem. Tak se zrodil nápad a byly vyvinuty prototypy.Jedním z prvních nápadů bylo vytvořit nafukovací produkt, který vyplní prázdné místo před sedadlem. Nicméně od této myšlenky se rychle upustilo, protože nafukovací předměty uvnitř přetlakové kabiny by mohly způsobit potíže. Navíc to nebylo příliš praktické.

Takže místo toho vyvinuli některé jednoduché skládací prototypy, které plnily stejnou funkci. Dali prototypy rodičům létajícím s dětmi a zpět se jim vracely pozitivní a nadšené reakce. Přesně to potřebovali!Problém ale stále nebyl kompletně vyřešený. Když cestujete s dětmi, máte plné ruce různých předmětů, které děti při letu potřebují, a přidat k nim ještě další věc navíc není zrovna ideální. 

Proto se s pomocí skvělých designérů z Frost Product a vstřícných pracovníků společnosti Innovation Norway rozhodli vytvořit jezdící kufr prémiové kvality s rozměry příručního zavazadla. Produkt byl doplněn o patentovanou funkci lůžka / opěrky nohou. Byl pojmenován BedBox a stal se dokonalým společníkem pro děti do přibližně 7 let. 

Christina a Halvor, zakladatelé JetKids, mají zkušenosti a kvalifikaci v leteckém průmyslu a cestovním ruchu. Christina má vzdělání v oblasti cestovního ruchu a v tomto odvětví pracovala řadu let. Od roku 2011 je výkonnou ředitelkou norského internetového obchodu specializujícího se na cestování s malými dětmi. Tato zkušenost jí poskytla jedinečný vhled a kompetence. Halvor má dlouhodobé a bohaté zkušenosti a kvalifikaci v leteckém průmyslu a již déle než 16 let pracuje pro některé z nejvýznamnějších evropských leteckých společností. Má pilotní výcvik a vzdělání leteckého inženýra a sloužil jako letecký kapitán, instruktor a mechanik, především na Boeingu B737. Ale nejdůležitější je, že jsou Christina a Halvor také rodiči 3 dětí a mají zkušenosti z první ruky s výzvami, které přináší cestování s dětmi. Od uvedení BedBox na trh se mnohé událo. Nyní jsme tým oddaných nadšenců pracujících v JetKids, v Norsku. Naším cílem je pokračovat v rozvoji inteligentních a vysoce kvalitních produktů pro cestující rodiny.